Los-Nr.: 2713
Los-Nr.: 2713

2713  - 50 Pfg. a. 5 Mk., Aufdrucktype Ia postfrisch, sign. Mikulski. Mi. 280,-(**) - Katalog: 12aIa (Ausruf: 45,--)